Agentia Ava Invest ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in cartierul Buna Ziua , la 300 m fată de magazinul LIDL, stațiile de transport in comun si alte utilități de interes general.
Apartamentul este la etajul 5 intr-un imobil de 6 etaje, pe fiecare etaj fiind doar 3 apartamente. Are o suprafata utila de 82.01 mp si doua balcoane de 10.62 mp respectiv 8.11 mp. Este compartimentat dupa cum urmeaza: hol intrare, living, bucatarie, doua bai si doua dormitoare.
Se preda la stadiu de semifinisat. Pentru edificarea imobilului sunt folosite materiale premium cum ar fi: cărămidă Porotherm 25 N+F, geamuri termopan Veka cu 3 sticle, termosistem de 15 cm, uși metalice intrare apartament de calitate superioară, pereții tencuiți si gletuiți, instalații electrice la poziție, centrale termice de bloc VIESSMANN + Modul Termic cu contorizare individuala pe fiecare apartament si încălzire in pardoseala.
Parcare subterana dotata cu infrastructura pentru încărcarea mașinilor electrice.
Pret parcare subterana 10.000 Euro + TVA